šedivo

20. července 2013 v 11:49 | Maia* |  Už jsem říkala, že....
Tak jsem si myslela, že mě čekají dva týdny ničím nepřerušovaného volna a ono ne. V pondělí půjdu do práce a pravděpodobně i ve čtvrtek. Možná dokonce i v sobotu. Tak co to je jako? Sakra. Říkala jsem sice, že by mi to možná i nevadilo, chodit na ranní, ale jo, vadilo. Tak jsem se na to volno těšila. Ach jo! Snad půjdu jenom v pondělí, to bych možná i přežila, ale potom se mi teda nechce. Sice nepojedeme na žádnou dovolenou, ale vážně… to volno chci! Ještě tak vymyslet, co budeme dělat. Nějaký nápady? Mně totiž došly. Nebo by snad i byly, ale potřebovala bych spíš, aby to napadlo pana V.

A víte co je zvláštní? Když jsem chodila do školy, neměla jsem absolutně na nic čas. Těšila jsem se na to, až to všechno skončí a já budu mít tolik volného času. A ono nic. Mám pořád stejně málo času. Ani by mi to tak nevadilo, ale nemám čas scházet se s lidmi, se kterými jsem se scházela dřív. Možná už si s nimi nemám ani co říct (teď nemyslím jen lidi ze školy). Myslím vlastně konkrétně slečnu T. a slečnu M. T. je daleko, ale vždycky jsme se měly o čem bavit, chtěly jsme se bavit a bylo to fajn. Ale teď mě tak naštvala a štve mě neustále, když si na mě nedokáže najít čas, a když ví, že mám přijet, tak se na mě na poslední chvíli vykašle a jede se S-podle-mě-hobé-děvkou na chatu. Jak já tu holku nesnáším! A slečna M? Ta je pořád tolik zblázněná do svého bývalého přítele-strčím-kokota-všude-kde-můžu, že za ním neustále leze, ponižuje se a lže všem ostatním, protože ví, že je to špatný. A jsem z ní zoufalá nejen já, ale i všechny její spolužačky a dokonce i rodiče. Když mě její mamka prosí, abych jí ho vymluvila, tak to už je hodně špatný. Asi. A když jí potom nevěřím, že jede za svojí babičkou v čas, když tam žádný autobus nejede, ale na místo bydliště toho vola ano, tak se prostě divit nemůže. A to, že si pak píše statusy směrovaný na mé triko, to taky není moc hezký, když mi to potom nedokáže vysvětlit. Ale prostě jsem její taková ta "opravdová" kamarádka ;)… Dobrý no. Ale… popojedem!

Plán na dnešní den je stále neurčitý a tím, že tu budu sedět, to asi nezměním. Takže odcházím a možná vypnu počítač a půjdu někam. Nevím kam, tady se toho moc dělat nedá. Proč sakra nemáme třeba alespoň chalupu? A proč není hezky? A proč mě nic nebaví? A proč se mi pořád chce spát? Hm? No proč?!

Mám v plánu rozšířit svou zahrádku. Už se těším na podzim, až si budu moct zasadit své milované pivoňky.

Dnešní počasí není moc hezký. Pěkně se to pokazilo, tak akorát na spaní. Ale to sakra nechci, chci něco dělat. Něco, co má smysl. Potřebovala bych něco, co by mě nakopalo do zadku a probralo mě to. Najde se něco/někdo?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 pan Nedostižný pan Nedostižný | Web | 20. července 2013 v 20:52 | Reagovat

Jdu každý den do práce, respektive do jedné ráno a do druhé odpo, ale můžu si za to sám ... máš to orpoti mě ještě dobré holka!
Ta M. je asi hodně blbá co??
U takových lidí si musíš říct, že máš na víc a jít dál
jinak nvm co by tě nakoplo, sám s tím mám problémy :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama