Neděle dnem vyrážení k vodě a pracovně opalovací pondělí

22. července 2013 v 21:06 | Maia* |  Už jsem říkala, že....
V tomhle teple se nedá dělat nic jiného, než vyrazit někam k vodě. Dnes se mi to tak úplně nepoštěstilo, ale včera jsme byli. Bylo to takové malé "rodinné" koupání v Táboře v aquaparku (ani jsem nevěděla, že tam něco takového je). A proč rodinné? Protože jsem jela s panem V a s jeho mamkou. Říkám to už po několikáté, nic proti ní nemám, mám ji ráda a hodně, ale nemohla by občas zůstat doma? Prosím! Snad příště no. Ale jinak to bylo parádní. První dojem teda nic moc, navíc obrovská tlačenice, všude lidé, hlava na hlavě. A ještě to vypadalo, že si snad ani není kde lehnout, ale nakonec jsme našli takové zapadlé klidné místečko, kde nás nikdo nerušil. Osvěžila jsem se v bazénu, svým prvním vlastním pivem (vždycky jsem jen někomu upíjela, takže taková menší premiéra) a trošku jsem se opálila (to znamená, že mne dnes svědí celé tělo, a když ještě párkrát proběhne takováhle opalovačka, tak budu jak od moře, doufám). Po koupačce jsme vyrazili na menší nákupy (byly opravdu malinké, protože za cca 20 minut zavírali). Ale byly také náramně povedené, já jsem to cítila, že je ten pravý čas na koupi šatiček. Jsem z nich nadšená, jsou bílý (cože je trošku blbý, protože já jsem takový menší prasátko, ale nevadí) a s kytičkama a navíc… byly ve slevě, takže za krásných 399 korun! Nádhera!

A dnes? Opět horko. Ráno na čtyři hodinky do práce, a potom opalovačka u sestřenky u bazénu. Tentokrát se se mnou děti bavily a nedělaly, že mě neznají a ani trošku se nestyděly. Tak chápete to? Já ne, i když bych měla, vzhledem k mé stydlivosti. Navečer jsme si opekli buřty (a dieta je opět v háji) a nyní si hovím na balkóně (já vím, nic moc, ale jsem tu sama a mám trochu klid a čas sama na sebe, takže se nejspíš vrhnu na barvení vlasů).

Začíná mi být tak trochu "smutno" po slečně M, ale nejsem schopná se donutit vzít telefon a napsat jí. Nechci být první, když ona na mě kašle a napíše, jen když něco potřebuje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama