Dovolená nedovolená, smršť domácích letních drinků, drama s odhalením a běžné starosti se zákazníky, aneb opravdu neumím jednat s lidmi?

5. července 2013 v 21:55 | Maia* |  Už jsem říkala, že....
Říkala jsem, že se už dlouhou dobu plácám v ničem. To se sice nezměnilo, ale teď mám najednou míň času o tom přemýšlet. Nebo alespoň přes týden a o víkendu to na mě vždycky tak padne. V týdnu jsem v práci, teda jen na brigádě a denně řeším nezkrotné zákazníky a pravdou je, že mám občas chuť je uškrtit. Občas mám chuť uškrtit mé spolupracující, protože ačkoli jsou stálými zaměstnanci, tak mi občas přijde, že nedělají vůbec nic. A když náhodou jo, tak jen tak napůl oka. Nevadí, jejich věc, no ne? Teď mi vlastně došlo, že občas, no docela často, mám chuť uškrtit skoro každého. Vždycky se nějakým způsobem zaseknu, chvilku se mé nervy napínají přemýšlením o všem možném, co se mi ten den nelíbilo, a pak to bouchne a já si vyleju vztek na komkoli, kdo projde kolem. Pak mi je to líto a to během krátký chvilky, vlastně hned po tom, co to udělám, ale to už je pozdě, a pak se nemůžu divit, že ode mě spousta lidí utíká. Říkám si, jsem vážně takovej odpornej sráč? Slýchám to od táty vlastně už od mala. A já to vím, jsem, ale přiznávám to jen teď a tady a po zbytek života to opět budu popírat a odvádět téma někam jinam, abych náhodou nepadla v podezření.

Je lepší vztah bez sexu nebo sex bez vztahu? (Jasně, že už jste tohle někde slyšeli - SVM.) To druhý neznám, to první bohužel jo. A jo štve mě to a ne nevím, co s tím. A vím, že to tady nikoho nezajímá a není na tom vlastně nic divnýho. Otázkou je, jestli na to nemám prostě chuť, nebo na to nemám chuť s panem V. Asi to první, ale úplně jistá si nejsem. Na druhou stranu bych s nikým jiným nechtěla, protože ať je to, jak je to, tak jeho mám ráda, s ním chci být. Takže vlastně jen doufám, že se to zlepší. Za chvilku snad.

Včera, když už jsem konečně zavřela oči a skoro spala, mi zazvonil telefon. Volá cizí číslo a ty já obvykle neberu. Ale tentokrát jsem to vzala. Volala mi spolužačka slečny M. a ptala se, jestli jsem já náhodou neviděla, nebo jestli nejsem s ní. Že dvě hodiny čekala na toho svýho snad bývalýho hňupa, a když se jí neozval, tak se vydala 10 kilometrů pěšky domu. Jenže s vypnutým telefonem a nikde po ní vidu ani slechu. Tak volám k nim domu, její máti úplně s nervy bůhví kde a já taky. Snaha dovolat se jí marná. Nakonec se to ale povedlo a vlastně se nic nestalo, otázkou ale zůstává, kde byla, když ta její spolužačka tu trasu projela několikrát autem a ona nikde. Horší je to, že za tím hňupem vůbec šla a hůř taky dopadla, protože jí doma táta pěkně zmlátil. Nevím za co. Jestli snad za to, že šla pěšky skoro v noci, nebo snad za to, že byla u něj. Každopádně si nemyslím, že je to dobrý řešení, ale neudělám s tím nic. A teď se ptám, udělala jsem snad sakra chybu, že jsem tam hned volala a nepočkala chvilku? A je normální trestat takhle svoje děti? Není, ale je to běžný?


Po všech těch nezodpovězených otázkách raději odcházím spát, však taky vstávám v 5.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gabča Gabča | Web | 5. července 2013 v 22:01 | Reagovat

Jsem mladá a chci se seznámit, klikni na můj webík abys zjistil víc!

2 pan Nedostižný pan Nedostižný | Web | 10. července 2013 v 11:11 | Reagovat

seš s klukem a nechceš sex? Pro mě to je nepředstavitelný ... sex musí být
měla bys pana V. vyměnit nebo zkusit holku ;)

3 Tereza Tereza | Web | 13. července 2013 v 20:26 | Reagovat

Ta otázka se mi líbí - vztah bez sexu, sex bez vztahu? Pro mě asi horší vztah bez sexu, protože mi přijde, že od jistého věku už to bez něj nejde prostě :-) Takže to je prostě vždycky potřeba s každým.
Ale sex bez vztahu nemusí být s každým pokaždý na prd... :-))

4 Tereza Tereza | Web | 13. července 2013 v 20:44 | Reagovat

To máš pravdu, v životě to bohužel chodí jinak.. Na Sex ve městě proto radši už nekoukám pár let, to je podle mě moc ideální svět, až na to, že Carrie všechno hrozně moc řeší:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama