Červenec 2012

Všední šeď

15. července 2012 v 12:21 | Maia* |  Už jsem říkala, že....
Ukažte mi jednoho člověka, který vždy slíbí, co řekne. Ukažte mi jednoho člověka, který nikdy nelhal sám sobě. A ukažte mi jednoho člověka, který vždy splnil to, co si umanul. Nebo snad takoví lidé neexistují? Jsem v tom snad sama? Doufám, že ne. Určitě ne, jsme lenivý druh. A já tedy především.

Tohle léto vůbec není létem. Ještě jsem si nestačila odpočinout a už je půlka července pryč. Vstávám v pět a spát chodím po půlnoci. Jsem jen zvědavá, jak dlouho mi to vydrží a jestli si alespoň něco vydělám. (Mám brigádu v obchodě s potravinama. Sedím na pokladně, krájím salámy, vybaluju zboží a dělám uzávěrky a remitendy a tak. Když je fofr, tak je to vcelku v pohodě, ale jinak mě to nebaví. Teďka mám navíc trošku problém s jednou kolegyní. Nebo spíš ona se mnou, protože jsem na ní trošku vyjela. Jenže já jsem to myslela ze srandy, akorát to tak asi nevypadalo. Teďka jsem z toho tak trochu nesvá, protože tam s ní teď celý týden budu. Bože, stůj při mě.)

Vždycky jsem měla problém si naplánovat nějakou super akční událost. Nemám ani jeden prázdninový plán. Žádná dovolená, žádnej dlouhodobě plánovanej plán. Žádný fesťák, žádný výlet. Přijde mi to trošku nuda. A nejhorší je, že nedělám ani věci, který bych měla, jako je doučování angličtiny, učení se řídit, čtení k maturitě. Nedělám nic. Chtěla bych mít peníze a jet na dovolenou (k moři, do Itálie nebo možná do Bulharska), nakupovat a užívat si. Alespoň chvilku. (Chorvatsko by mi taky nevadilo!) Vlastně bych jela kamkoli, i jen na nějakej výlet. Ale co to melu, včera jsem byla. Celý den jsem strávila v obchodě s nábytkem! Ani už mě to pak nebavila, chtěla jsem Starbucks, ale bylo pozdě. Navíc mi bylo blbě z krevetovýho salátu. Hodně dlouho tyhle potvory nedám do pusy. Myslim.

Dnešní den bude celý v odstínu šedi. Venku je šedo a zima. Já jsem ospalá, oči mám rudý jak králík a mám blbou, mdlou náladu. Zítra se mi nikam nechce. Víkendy jsou strašně krátký. A teď se ani na Glee dívat nemůžu a na modelky taky ne. Ách, jó. (To je povzdech, žádné radostné 'jó'.) Asi snad začnu koukat na ty Upíří deníky a zbláznim se z toho. Tak!

Vím, že tohle nikoho nezajímá, nikdo sem nechodí, ale dělám to spíš pro sebe. ;)