Srpen 2011

hádej, kdo přijde na snídani!

31. srpna 2011 v 1:07 | Maia* |  Už jsem říkala, že....
Už třetím dnem přemejšlim nad jednou věcí. "Co si sakra vezmu na sebe první školní den?" :D.. Chápu, jsem nehoráznej pablb. (kdybych měla svůj počítač a tudíž svou operu, možná by se mi pod pablbem udělala červená vlnovka a já bych věděla, že pablb není slovo, ale takhle? smůla!) Jo, já vím, zabývám se blbostma jako je paslovo pablb, opera a oblečení na den, na kterej se ani netěšim. Netěšim, protože to místo nesnášim. Nesnášim tu školu, nesnášim cestu autobusem, nesnášim ten stres, kterej mě čeká a nesnášim brzké vstávání. Kort když nejdu spát dřív jak ve dvanáct. Ale já to prostě dřív nedokážu! Takže teď, když jsem si své ponocování ospravedlnila, můžu trochu popojet, i když jsem ještě nevyřešila ten problém s oblečením. Nevadí, prostě si něco vezmu. Já vždycky něco najdu. To je asi tim, že bych nahá nešla :D..

Popojedem, fakt!
Po dlouhý době jsem dneska potkala Terezu. V pizzerii. Bylo to... divný. Třikrát jsem si řekly čau a ona ještě takový to 'čau, co tu chceš?!' Pak jsem na sebe dobu koukaly a ona pak jen dodala "máš mýho motýla." Odmítla jsem jí ho vrátit a otočila se zády. V tu chvíli jsem si začala hrát s tim babiččinym prstýnkem a ve chvíli, kdy jsme na chvilku opustili budovu jsem si všimla, že ho nemám. Bomba! Chvilku jsem byla nešťastná, ale když jsme se pak vraceli pro pizzu, našla jsem ho ležet vedle barový židličky. Mám vlastně štěstí :)..

Možná bych měla jít spát, měla bych trénovat a navíc jdu zítra do práce (spíš do "práce"), ale vůbec se mi nechce. To nejspíš dělá to pátý kafe. Ano, ano, ty kecy, že kafe už moc nepiju jsem nejspíš nemyslela vážně. Už ale aspoň nepoužívám litrový hrnky a to se počítá!
Nechci jít spát, mnohem radši bych malovala. Nebo přestavovala nábytek. (to bych vlastně mohla, jen vyměnit skříňku s křeslem.) Nebo bych klidně psala to svoje story (i když vlastně už ani není o čem psát, musela bych to celý překopat, ale ono by to možná bylo nejlepší... uvidíme. já vlastně nevim.) a nebo bych třeba házela něco z okna, ale určitě nechci spát.

Teď horzně lituju toho, že jsem si nekoupila ty bačkorový domácí pantofle hello kitty :D.. (ne, nežeru ji, spíš si z toho dělám srandu, i když to tak možná nevypadá. ale to je mi fuk!) Mohla jsem je mít do školy, to by byl styl :D.. Nebo taky ne.

Možná se vykašlu na to, co chci a pudu spát. Minimálně pudu ležet, možná si pustim Gilmorky. Nebo Gossipky. Sex ve městě už mám dneska za sebou. Jsem já to ale flákač :D..

Kašlu na to, že je konec prázdnin a budu se bezhlavě těšit na zimu. Vlastně se vážně těšim na to, až se ochladí a já budu moc vytáhnout ten svuj červenej baret. Miluju ho :)... (mimochodem.. děkuju, i když doufám, že to teď nečteš ;)..)

Jo a... teď jsem zjistila, že pablb je slovo! Mám chuť na vafle s jahodama.

Paramore, navěky.

31. srpna 2011 v 0:13 | Maia* |  Ty Emilko, nečum! xD...
Jestli něco budu navěky milovat, tak je to tahle skupina. Aspoň doufám, protože si nejsem jistá, jestli věřim na lásku na celej život ;D.. I když nejspíš jo ;)... (lehká narážka. kámo :-*..)


design 1.2.

28. srpna 2011 v 23:55 | Maia* |  Tylová sukýnka
Name: Coffee city

Preview:

My comment: Dřív jsem pila kafe pětkrát denně a ještě po kýblech. Teď si dám jedno obden a jsem ráda, že mi je blbě jen trochu. Chci to kafe mít aspoň tady. Zatím se mi to líbí a to je asi důležitý, protože tohle je především moje místo.

Našla jsem ji.

27. srpna 2011 v 16:00 | Maia* |  Už jsem říkala, že....
Řekla bych 'Zdravím', ale vlastně tak nějak nevím, zda je koho pozdravit. I když na druhou stranu je to vlastně slušnost, takže zdravím.

Vím, dlouho jsem se neozvala. Bylo to tím, že jsem neměla absolutně žádnej čas. Teda nejdřív jsem neměla absolutně žádnou chuť, a potom absolutně žádnej čas. Pravdou ale je, že mi nějak nevadí, že ten čas nemám. Akorát nevím, jestli je to dobře, nebo špatně.

Pamatuje si někdo z vás, jak jsem v posledním článku ptala, jestli člověk může najít změnu? Já myslím, že jsem ji našla. Nebo si možná ona našla mě. Ale spíš já ji. Protože... to já jsem si zapla v půl třetí ráno počítač, zapnula ajsíkjů a po desetiminutovém váhání odeslala zprávu (? .. snad) 'co ty tu?'. A ne, nebylo to našemu známému panu R, známemu také jako pan A. Bylo ro někomu, kdo už v mém životě jednou byl a teď je tu znovu. Už třetím měsícem a je to hrozně fajn ;))... Akorát... nic neni dokonalý, takže i tohle má svou mouchu. Žádná Tereza. Ze začátku mi to hodně vadilo. Nehorázně mě to sralo a mrzelo. Teď né že by mi to nevadilo, vadí a moc, ale už mě tak nějak přestalo bavit házet všechno jen na sebe. Nebudu ze sebe pořád dělat k**vu, tak!

Celý léto jsem se buď válela, pracovala, nebo nakupovala. Vlastně nic jinýho. Bylo to fajn, ale už je konec. A já se tak strašně moc netěšim do školy. Tak strašně se netěšim do třeťáku. Naše třída se navíc trochu zúžila - o dva lidi míň. Nevadí no. O dva stresy míň xD... I tak jich ale je dost.

Jinak co?
Hubnu. Moc se mi to nedaří.
Jezdím na bruslích. Ne na normálních, ale na těch jak maj dvě a dvě kolečka vedle sebe. Je to fajn, jezděj dobře i venku, i když to jsou sálový brusle.
Přestala sem pít kafe. Teda jo, piju ho, ale míň, je mi z něj totiž zle.
Pořád mám červený vlasy. No, spíš zrzavý, ale to nevadí.
Pořád mám hřebík v obočí. A pořád se mi to nelíbí.
Pořád mám svuj starej počítač a teď mi navíc moc nefunguje, takže xD..
Pořád mám fleky z neštovic. Z mejch druhejch neštovic, který sem měla nedávno. Bomba.
Pořád mám ráda Paramore, pořád sleduju Gossip Girl a Gilmorky. Nově žeru Sex ve městě.

A to je asi všechno.
Jdu na cmundu, čaj a šmouly.