Květen 2011

Já vám říkám, že slon má rád sýr.

1. května 2011 v 18:09 | Maia* |  Už jsem říkala, že....
Tak mi to zase moc dlouho nevydrželo. Totiž… minule, když jsem psala na blog, jsem měla opravdu velkou chuť k psaní, dokonce jsem zase, po dlouhý době, psala to svoje story (mám ale jen 48 stránek), a tak jsem si myslela, že mi to chvilku vydrží, ale bohužel. Tahle chuť k psaní mě opustila hned po dvou dnech. Teď mě to zase trošku chytlo, ale přijde mi, že nemám ani o čem psát. Každej den je stejnej jako ten předchozí, ale to bych tu mohla řešit hodiny, jen bez nějakého kloudného výsledku. Nebo vlastně spíš ne, nemám k tomu co říct, je to naprosto zbytečný.

Popojedeme. Jenže tady se fakt nic neděje, to je problém. Obarvila jsem si vlasy. Jsou teď zrzavý, takový oranžový. Skoro měsíc jsem se nebavila s kámoškou, ale už je to dobrý. Včera proběhly ty moje slavný čarodějnice (nemůžete vědět, že jsou slavný, protože jsem to tu neřekla a vlastně ani nakonec zas tak slavný nebyly). Měly přijet Pardubice (!), takže jsem se nehorázně těšila, ale z toho nakonec - z mnoha důvodů - sešlo. Ale i tak to bylo docela fajn, taková dámská jízda. Bylo nás asi šest, myslím, a měly jsme spoustu jídla a spoustu alkoholu. A ta velká spousta toho všeho mi tu teď zůstala. Paráda xD… Ale nejlepší je, že mi tu zůstaly ještě dva tabáky do vodnice! Možná jsem hrozná, ale nějak mi to nevadí.

Minulou sobotu jsem se vydala na kola. Samozřejmě ne sama - s kámoškou. Myslím, že na kolo zas hezky dlouho nesednu, ale bylo to parádní. Stává se z toho taková naše jarní tradice.

Za tu dobu, co jsem radši čuměla jen tak do monitoru místo abych psala, jsem hodně přemýšlela. O čem? O všem možném, ale co chci teď říct, se týká blogu. Možná by bylo lepší, kdybych s tím tady sekla. Stejně sem nic nepíšu, možná tak jednou za tisíc let. Ale zase mi je líto ho prostě smazat. Když si to čtu zpětně, je to takový hezký (někdy spíš trapný xD..). Takže mazat ho určitě nebudu. Mohla bych to tu pozastavit, ale nevím, to mi přijde ujetý. (nemám páru proč.) Možná to prostě jen nechám být, a když budu mít chuť, tak napíšu. Je nevím, za jak dlouho to bude. Chtělo by to nějakou pořádnou změnu, která by zamávala mým životem a já měla alespoň o čem psát. To je to pravý. Může člověk najít změnu? Hm, to asi ne. Tak nic, uvidíme ;)…

Prozatím všichni mějme na paměti, že sloni mají rádi sýr.