Březen 2011

Nepatří

24. března 2011 v 22:38 | Maia* |  Už jsem říkala, že....
Ano, drazí. Žiju! Kdybych chtěla být dramatická, řekla bych, že ne, ale pro dnešek si to odpustím, na rozdíl od jiných věcí. Přiznávám, docela dost dlouho jsem to tu zanedbávala. Tak dlouho, jako nikdy předtím. Důvod? Není jeden. Neměla jsem čas, ani náladu. To, že jsem bez času, je způsobeno stěhováním, což mi připomíná, že už mám konečně postel a co víc, mám dokonce celý pokoj a už asi dva týdny tu spím. Ještě to ale není úplně hotové, je tu ještě hodně práce a nemyslím jen u mě v pokoji, ale v celém patře.

Chtěla bych říct nějaký novinky, jenže problém je v tom, že žádný nemám. V podstatě. Všechno je při starém, až mě to trochu děsí. Ale ne, to není to správné slovo. Mám s tím teď trochu potíže, s hledáním správných slov a s následným správným používáním jich. I tohle se mi píše těžko a to vlastně ani není proč.

Ale ve zkratce. Na začátku března jsem byla na plese s… tím nejlepším klukem na světě. Vždycky jsem byla toho názoru, že to tak je a myslím, že to tak i zůstane. Na dlouho. Škoda jen, že to není kluk pro mě. Ale to je jedno. Byl to maturitní ples, Tapety ples. (stejně je to hustý, že už je to taková mamina xD..) Každopádně… byl to hodně povedenej víkend :)..

A to je asi tak všechno. Z těch povedenejch věcí. O ostatním se ani snad zmiňovat nebudu, nemá to cenu. A hlavně… nic co bych neočekávala.

Jo a ještě něco. Rozbil se mi můj drahocenný přítel telefon. Jsem ztracená, fakt.

Konec. Jen jsem vlastně chtěla dát vědět, že žiju, pokud to vůbec někoho zajímá. A prostě… měla jsem chuť napsat, tak jsem to udělala. Alespoň tohle můžu.