Porušení na entou

8. února 2011 v 16:34 | Maia* |  Už jsem říkala, že....
Už několikrát jsem chtěla napsat, ale porušila bych tak svůj slib - totiž že nebudu psát nic o panu A. (panu R., panu D., panu P., Dusíkovi, Pokličce (xD..) ...je to vlastně jedno, které z těchto jmen použiju, je to pořád jedna a ta samá osoba a to nic nemění). Tolik jsem to nechtěla porušit, ale mám takový pocit, že to prostě nejde. Je to prostě mojí součástí a ať chci, nebo ne. Prostě tady je. A faktem je, že nechci, i když… vlastně ani nevím, protože už to trvá moc dlouho. Důležitý je ale to, že mám takový pocit, že kdybych se vedle něj chovala úplně normálně a nepřizpůsobovala se mu ve všem, ani by si mě nevšimnul, a potom taky to, že má holku, i když to mu vlastně v ničem nebrání a to je taky ten problém. Nejjednodušší by asi bylo, kdybychom byli jen kamarádi, ale to nám nikdy nešlo. Vlastně nám nejde vůbec nic. Měli jsme jít v sobotu ven, nakonec z toho sešlo, protože se nedokážeme domluvit. Teď jsme ne moc na pevno domluveni na středu, ale pochybuju, že někam půjdeme, vzhledem k tomu, že je nejspíš nemocnej. Ale ono je to vlastně možná dobře, protože bůhví jak by to dopadlo. A už bych nechtěla začínat zase od začátku.

V neděli přijela mnou velice, ale opravdu velice očekávaná rodina. (ha, to zrovna!) Bylo asi kolem dvanáctý a už tu byli v celé své kráse. Brácha, Eva a Omg! (omg jako člověk - můj synovec, i jako vyjádření mých pocitů.)
Brácha byl na zahradě, takže to mi nevadilo. Eva pořád chodila po baráku a radila (někdy je fakt a pěst! xD…) no a Omg? (možná bych mu měla vymyslet jiný jméno, jenže co by k němu tak šlo. Kretén? Pan Kretén?) Ten na mě celou dobu koukal a něco povídal. Nebylo by to nic divnýho, kdyby to nebylo divný a kdyby to bylo úplně běžný. Ale ne, není to běžný. Je to spíš maximálně divný a možná ještě trochu víc, protože my dva jsme se nikdy nebavili. On nikdy neměl rád mě a já jeho taky ne, i když jsem strašně moc chtěla. Nikdy se mnou neprohodil pár slov, pokud nemusel, teď ale za mnou přišel a nešel zastavit. Mluvil o tom, jak se v pátek po půl roce zase jednou zřídil a pořád dokola obdivoval můj budoucí pokoj. A pak najednou se zeptal, jestli u toho řvu. To mě docela dostalo, vzhledem k tomu, co se stalo dřív (opravdu dávno, někdo z vás to možná ví, ale jistá si nejsem, nejsem si ani jistá tím, jestli jsem to tu vůbec říkala). Chtěla jsem mu říct, že to by snad mohl vědět a odejít od něj, ale nakonec jsem to neudělala. Už jen proto, že jsem odejít nemohla. Ale nasral mě docela dost, je to pořád stejnej parchant, jako vždycky byl. Konec.

Mám takový pocit, že i kdyby nám víkend prodloužili o čtyři dny, bylo by to málo. Uteklo to jako voda, ale alespoň už mám podlahu v pokojíku a v obýváku je už taky. Ještě zbývá bráchy pokoj, kuchyň, udělat něco s tou koupelnou a bude mi konečně připadat, že je něco uděláno. Mám pocit, že to snad nikdy nebude hotový a to mě docela děsí. Stejně jako to, že mi ještě pořád nekoupili tu postel. (grrrrrrrrr!) Stejně se ale hrozně těším. Mít pro sebe v podstatě celý jedno patro bude nejvíc super. Akorát mi teda docela vadí to, že nebudu mít v pokoji televizi. Musím to ještě nějak vykoumat. Potřebovala bych na to ale miliony dní volna. Nechci se flákat doma, i když je škola, ale dělám to a jde mi to moc dobře. Jsem hrozná, ale zatím to docela funguje. Tak co na tom měnit?

Jo a… Představa někoho, kdo nepije alkohol, nekouří, vodnice je mu cizí, je možná docela dobrá. Ale to, že nepije ani kafe, limonády, čeká na holku, co mu bude vařit a tvrdí, že ženská nemá co dělat za mikrofonem, je poměrně divný a trochu nuda. Nebo ne?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shiroa Shiroa | Web | 8. února 2011 v 18:18 | Reagovat

teda... já bych ho poslala někam, ale podmínky to někdy nedovolí... ale zeptat se na tohle, to teda má odvahu... ale takový typy kluků nesnáším. Nechápu, jak tací můžou být.
jinak pokojíček se rýsuje:-) a postele se dočkáš, neboj:-)
K poslednímu odstavci, ten nejspíš věří na patriarchát:-D lal. ještě že je feminismus.
miliony dní doma. To bych chtěla taky... časem by to byla nuda, no odpočívat a relaxovat, nic nedělat, je to hezká vyhlídka do budoucnosti.
A ještě jsem nepochválila dess:-) zase jednoduchý a krásně sladěný:-)

2 Áťa Áťa | Web | 11. února 2011 v 19:08 | Reagovat

Mám podezření, že ten kabát zašít nejde, protože ta díra je přes 15 cm :D :'(
Synovec celkem odvážnej.... nevím, co bych dělala, ale asi by v tom figurovala moje noha na jeho jisté dosti bolestivé části těla...
Jáj... Ať už máš tu postel :D ;)
No, a... Je to nuda? Je to asi hodně velká vyjímka oproti všem, ale... proč ne? Časem to ale asi omrzí, že si s takovym jedincem ani kafe dát nemůžeš... :/ :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama