nemáte někdo trochu pizzy?

16. ledna 2011 v 17:55 | Maia* |  Už jsem říkala, že....
Pořád je to jen samá škola a škola. Když náhodou nejsem ve škole, tak jsem doma a myslím na ni, protože to ani nijak jinak nejde. Jsem suchar, já vím. Poslední týden jsem se do postele nedostala před jednou hodinou. Opět. A jak mám pak být druhej den fit? To prostě nejde, tak!

V úterý jsme dostali ty dlouho očekávané známky ze čtvrtletní práce z matiky. No… je vidět, že má tříhodinová snaha byla naprosto k ničemu. I když docela by mě zajímalo, jak by to dopadlo, kdybych se na to ani očkem nepodívala. Měla bych nejspíš za pět. Takhle mám trojku a teoreticky bych měla být spokojená, ale nejsem. Chtěla jsem alespoň dvojku. No, třeba příště. 
Psali jsme prověrku z druhé lekce španělštiny. Dostala jsem dvojku. Moje první dvojka ze španělštiny. Doufám, že mi ji nedá v pololetí. Chtěla bych mít alespoň z něčeho jedničku.
Zase jsem si ale opravila ekonomiku. Na ty dvě jedničky za sebou jsem vcelku pyšná.

Ve čtvrtek jsme jeli do divadla. Do Brna, na Krále Richarda III. Docela se mi to líbilo. Měli to opravdu dobře udělaný a ten herec byl skvělej. Takovej psychouš trochu. Celý to vlastně bylo psycho, hlavně ty jeho oči. Ale bylo to efektivní. Kdyby tam nebyly ty nejhorší sedadla na světě, bylo by to perfektní! (pro představu sem šoupnu video. sice tomu asi nebudete rozumět, ale koukejte na ty oči. trochu mě to děsilo.)

Před samotným divadlem jsme měli ještě chvilku volna. Takže jsme si to s pár holkama štrádovaly přímo do H&Mka. Následoval Tally Weijl, a pak samozřejmě KFC. V hamku jsem si chtěla koupit nějaký šaty, ale všechny byly strašně velký. Navíc ty, co jsem si zkoušela v tý Vídni (já vím, je to dávno) absolutně neměli. (světe div se!) Ale… objevila jsem tam nádherný červený sáčko! Takový jako… krajkový? Jo! Ale nejspíš to není přímo krajka, ale to je jedno. Miluju ho! Všichni ho sice nesnášej, pár lidí řeklo, že takový má jejich babička, ale co je mi do nich. Nic kruci!

Od pátku je mi blbě. Nejspíš jsem prochladla v tom Brně. Nebo možná jsem něco chytla už dřív, protože mě pekelně bolelo v krku už v autobuse. Celý víkend tedy ležím v posteli, sleduju GG a nic nedělám. Jo, někdy taky spím. Vlastně docela často. Asi bych měla jít do školy, ale fakt mi moc do zpěvu není a ani se mi nechce. Ale měla bych jít, vážně. Zítra je předposlední hodina občanky před uzavíráním známek a já je uzavřený nemám. Budu muset doufat, že mě vyzkouší příští pondělí, i když ty známky se ten den musejí uzavřít. Musím v to doufat a to taky udělám!

Ale teď, když mne omluvíte, a já věřím, že to uděláte velmi rádi, odejdu přemýšlet do postele. Možná se cestou stavím pro něco v kuchyni, ale ještě nevím. Pořád jen jím!
Dobrou ;)…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hell.en Hell.en | Web | 17. ledna 2011 v 19:43 | Reagovat

No věřím, že sáčko je úžasné, protože jsem jedno červené krajkové viděla někde v olympii...a bylo tam i tmavě zelené ale to nevypadalo až tak dobře. a asi vim jak se cítíš...spim čtyři hodiny denně a absolutně nic nestíham :-)

2 Shiroa Shiroa | Web | 17. ledna 2011 v 21:21 | Reagovat

ach, ty oči jsou vážně psycho... ale muselo být super být v divadle. jediný, kam jsem se kdy dostala, byly se školou ty menší no a... tak trochu divný. Ale jde to:-) :-) ale trojak je dobrá. Nestálo to za prd. náhodou, je to dobrý:-) vážně:-)
držím palečky na občanku:-)

3 Kristy Bee Kristy Bee | Web | 19. ledna 2011 v 20:59 | Reagovat

Ano, kousek pizzy by se našel :D v tomto týdnu jsem neměla k obědu ještě nic jinýho než pizzu.
Šílenství kolem známek jde naštěstí mimo mně, všude to mám uzavřený, krom matiky - v pátek v 7 hod musim jít psát rozhodující písemku mezi 1 a 2.. a vůbec se mi tam nechce! Navíc ve čtvrtek máme do půl desátý taneční a pak v pátek vstávat tak brzo.. holá šílenost :/ Ale zas mi přijde nepochopitelný, když někdo dostane možnost vylepšit si známku a odmítne ji. Podle mě by se to mělo jít aspoň zkusit :D

4 Muhi Muhi | Web | 21. ledna 2011 v 16:22 | Reagovat

Škola škola furt samá škola. Ale mi se náhodou tvoje známky líbí, na to že jsi na střední (jsi ne? :D)..
Ty oči jsou fakt psycho. Děsí mě.
Přesně tak! Hlavně ať se líbí tobě :)
Pořád ještě Gilmorky? :D Brzo se uzdrav :) Teda jestli už nejsi zdravá :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama