Prosinec 2010

gumovej medvídek v ulitě!

31. prosince 2010 v 13:52 | Maia* |  Už jsem říkala, že....
Měla jsem rozepsanej článek o tom, jak strašně moc bych chtěla být ta rozumná (nebo spíš rozumnější), ta strašně uvědomělá. Jo, vážně bych strašně chtěla a to už skoro rok. Přesně 322 dní a to je docela slušný, hm. Ale to je jedno, teď je to jedno. Nechci už tvrdnout doma a čekat, nechci.
Přesto to dělám, tak si to radši nechám pro sebe, protože je to až moc trapný.

Přejdeme jinam…
Je to tu, co? Silvestr, novej rok… Ta velká silvestrovská kalba, jak tomu oni říkají. Těšim se? Hm, možná. Vlastně moc ne. Je mi totiž úplně jasný, jak dopadnu. Já myslím, že je to jasný všem. Doufám jen, že nebudu sama.
Ani vlastně nevím, jak se tam dostaneme xD… (né, to jistě není sranda. i když docela jo xD…) Ale to nějak půjde. (snad hladce xD…) To je fuk. Je mi to všechno fuk. Akorát mě teda mrzí, že s námi nebude Amrta… 
A beztak mi to přijde hloupý oslavovat konec roku a začátek novýho. Co je na tom k oslavování? Jo, dobře… myslíte si, že sem divná, ale já sem! xD…

Víte, čeho se nejvíc děsím? Toho, že v pondělí se de do školy a já nic, ale opravdu vůbec nic neudělala. Kruci! Ale co… to je fuk xD… Taaaaak!

No… nemám čas. Všem vám přeju, abyste si to dneska užili, ale nepřežeňte to! ;D… Nebo jestli chcete xD… Ale hlavně… vše nejlepší v novém roce ;)…
(btw… posílá se na Silvestra taky nějaký ty trapný SMSky? xD…)

design 0.9.

28. prosince 2010 v 15:05 | Maia* |  Tylová sukýnka
Name: Extrémně vánoční dyzajn!
(nejvíc prostě! xD..)

Preview:
dess 0.9. Extrémně vánoční dyzajn
My comment:
Chtěla jsem něco svátečního, něco vánočního. Našla jsem jen tohle, jasně, mohla jsem hledat dál něco lepšího, ale to se mi nechtělo. Bylo to tu jen pár dní, což je u mě divný, většinou jsem líná něco dělat. Asi se mi to fakt nelíbilo xD.. Ehm, melu sračky.

né moc vánoční článek

24. prosince 2010 v 11:37 | Maia* |  Už jsem říkala, že....
Dnes nastal ten den, na který jsem se těšila už v září, protože na co jinýho by se měl člověk těšit. Jenže teď mi to ani tak nepřijde. Venku prší, mně se chce strašně spát, nic v tý televizi nedávají a já mám hlad. Chybí mi vánoční nálada. Kruci! Plánovala jsem, že přijde sama a ono nic. Nedá se to třeba někde koupit? Asi ne. Tak kde ji získám? Jasně, blbá otázka.

Jedeme dál.
Přeje se k svátku Adamům a Evám? Mně to přijde strašně divný, nevím proč. Možná jsem sama divná. Jo, určitě!

Už od včerejška mi chodí rýmovačky přející veselé Vánoce, což je sice milé, ale Ježíšek vrtící prdelkou mě dohání k šílenství xD.. Proč prostě lidi nenapíšou jen šťatsné a veselé? Nechápu. Doufám, že mě nikdo nedonutí hledat nějaký super bezva přání. Možná se to ale stane, nikdo totiž nechce slyšet jen šťastné a veselé. Ach jo. Já chci! Jenže já bych toho chtěla. Dneska bych chtěla jít na půlnoční, ale ještě nevím, sama tam nepůjdu. Beztak je to trapný, my máme půlnoční už od deseti! Nechápu, fakt ne.

Jak jsem říkala, že mám hlad, tak to nejspíš bude tím, že jsem se rozhodla, že nebudu jíst, abych viděla zlatý prasátko. Jediný problém je ten, že to nemůžu vydržet. Strašně mi kručí v břiše, takže počítám s tím, že to tak nejdýl ve tři zabalím. No, uvidíme. Možná ještě dřív xD..

Teď jsem se dozvěděla, že dávají Sám doma! Alespoň něco! Připadám si trošku jako šílenec, ale nevadí. Jdu se koukat.

A všem přeju šťastný a veselý Vánoce ;)... A to upřímně :)..

design 0.8.

19. prosince 2010 v 17:30 | Maia* |  Tylová sukýnka
Name: Psst!
(lepší neřešit ;D..)

Preview:
Dess 0.8. - Psst!
My comment: Prostě se mi ten obrázek líbil. 

schovat se...

19. prosince 2010 v 12:09 | Maia* |  Už jsem říkala, že....
Bolí mě hlava. Nejradši bych si lehla a spala a spala… třeba až do rána. To bohužel nemůžu kvůli škole a taky kvůli těm povinnostem, co mám doma. (nejde o nic velkého, spíš jen zamést, vytřít, vysát, uklidit. nuda. udělat to ale musím.) Každopádně lehnout si na chvilku půjdu, protože jsem dneska vstávala brzo - jeli jsme koupit novou pračku, protože ta stará nepere. Musela jsem pak sedět celá skroucená vzadu v autě s pračkou vedle sebe. Parádní, stejně se mi ale nelíbí, nemám ji ráda, je s horním plněním. Takže po obědě si opravdu lehnout půjdu. Vlastně bych mohla už teď, ale dostala jsem nápad, že se taky ozvu. 

Minulou sobotu jsem jela se školou na trhy do Vídně. Popravdě… čekala jsem od toho víc. Všichni si ty trhy vždycky vychvalujou, a i když si třeba nic moc nekoupí, alespoň mají estetický zážitek. Ale mně to nijak zvlášť ohromný teda nepřišlo. A draho tam bylo teda taky hezky. Jediný, co se mi tam fakt líbilo, byla ta výzdoba ve městě. To chybu nemělo. (to mi připomíná, že budu muset říct Monice o ty fotky. určitě zase zapomenu.)
Když už jsme měli skoro čtyřhodinový rozchod ve městě, musela jsem oblítat všechny obchody, hlavně hamko, zaru a pimkie. Co jsem si koupila? Měla jsem nařízeno šetřit, takže jen tašku :)… Ale pěknou. Teda… mně se líbí. Jinak jsem přivezla pár dárečků. Jen takových drobností. Všechno je tam fakt drahý. 
Na konci dne se mě každý ptal, jestli příští rok pojedu zase. A odpověď? "Nejspíš NE! Nemá to cenu."

Jinak ani nikam nejezdím, jsem pořád doma. Neřekla bych přímo, že mi to vyhovuje, ale nijak zvlášť mi to nevadí. Konec cestování.   

Přecházím k lenošení…
Můžete mi někdo říct, proč v tý televizi sakra nic nedávají?! Já se už asi pět let těším na to, že zase budou o Vánocích dávat Eloise. A ono nic. (jo, jo… jsem ještě malej parchant.) Nejradši bych si to stáhla, ale nemůžu to nikde najít. Nevadí, jen trochu. 

Taky jdete tyhle tři dny ještě do školy, nebo už jste doma? Já jdu, my snad nikdy nebudeme mít volno. Kdyby to šlo, byly bychom tam i přes svátky. Ke všemu máme do čtyř. Alespoň to nám teda mohlo odpadnout, ale to neee, to přece nejde. Snad to přežiju. Nebo že bych si to zkrátila? ;)… Kdybychom nepsali ty prověrky, tak možná, ale takhle to nejde. Kruci!

Za tenhle víkend jsem dodělala veškerý projekty do školy, hurááá! Seminárka, referát. Vlastně když si to takhle řeknete, moc toho není, ale dalo mi to docela zabrat. Seminárka byla z fyziky, na téma Pokrok nezastavíš! A referát? Čeština. Z knížky Paní mincmistrová. Nejtěžší je ten jazykový a kompoziční plán, takovým věcem vůbec nerozumím, jsem ráda, že si pamatuju ten děj.

Poslední dobou se nejvíc snažím dostat se do vánoční nálady a pořád mi to nějak nejde. Docela by to ale chtělo, všechno se potom zdá barevnější. Mám docela strach, že se do ní ani nedostanu. To by mě teda hodně naštvalo. Potom mám ale ještě strach, že učitelce bude hodně divný, že tu pololetku z ájiny mám celou dobře. Jooo, kdyby přede mnou neseděla G*… Ale psssst! ;)… Ne, že to někde vykecáte xD…

Takže...
Úkol napsat na blog splněn, můžu jít. Bye! 

těch milion světýlek mi teď zhaslo..

3. prosince 2010 v 14:39 | Maia* |  Už jsem říkala, že....
Mám tu řadu rozepsaných článků, ale dokončit je nejde. Jeden jsem psala v tý nejlepší náladě, když se zdálo, že je všechno v naprostém pořádku. Druhej jsem psala když se to opět všechno po**alo. Pak tu je jeden, kterej jsem psala, když jsem měla pocit, že bych měla něco napsat. A tenhle píšu, protože mi přijde, že nemůžu dělat nic jinýho. ...

Dneska jsem šla ze školy dřív, nebylo to kvůli návštěvě doktora, nebo že by mi bylo blbě. Prostě jsem šla, možná abych nebyla zkoušená z dějáku. (vím, jsem srab.) Přišla jsem domu a pak... Brácha nesl babičce nahoru jídlo a našel ji, jak tam leží na zemi a ... Já tam šla a viděla jsem to všechno... Všude okolo krev, kafe, já ani nevím, co to bylo, ale nejspíš oboje. Bylo to fakt hnusný. Skoro jsem utekla, takovej jsem srab. Čekala jsem na tu snad nejpomalejší sanitku a pořád jsem věřila tomu, že není pozdě. Jenže bylo... A pořád si připadám, jako by to byla moje vina, protože to já jsem tuhle přemýšlela o tom, jaký to bude, až ona nebude. Nebylo to jako že bych se na to těšila, to vůbec, spíš naopak. Já nevím, prostě mě to napadlo, možná kvůli tomu, jak naši pořád říkali, že to bude špatný kvůli baráku, protože není náš. Nebo já nevím, prostě mě to napadlo. Připadám si, jako kdybych to přivolala, jako by to byla moje vina. ...
Ani nevím, proč tohle píšu. Možná bych to měla smazat. Každopádně jestli to teď někdo čte, tak jsem to neudělala, protože pořád je to článek a chci, abyste věděli, že žiju. (teď mi to přijde divný.)

Měla bych jít něco dělat a nesedět tu.