Takže to je asi konec...

2. října 2010 v 20:59 | Maia* |  Už jsem říkala, že....
Když už i kafe od maminky zklame, tak to už něco znamená. Jsem možná trošku zklamaná z toho, že máma nebyla taková, jakou jsem jí chtěla. Nemám právo to říkat.

Zase jsem se tu nějakou dobu neukázala. Můžu se omlouvat, můžu tu klidně slibovat, že ode dneška bude všechno jinak, všichni ale moc dobře ví, že stejně nic nedodržím, vše, co slíbím poruším. Nejenže nemám čas, náladu, ale ani nemám o čem psát. Mohla bych tu jen dokola omývat staré a ještě starší záležitosti, ale k čemu by to bylo. Nikoho to nezajímá a já se v tom nemůžu takhle dál hrabat. Nejde to. Mohla bych tu probírat nový věci, ale ty tak strašně moc souvisejí s tím starým a ještě starším, až je mi z toho špatně. Jediný, co teď dělám je to, že se to ze všech sil snažím přehlížet a dělat, jakože nic. To mi šlo. Šlo je zásadní. Už mi to nejde, nejde mi vůbec nic. Můžu tu jen sedět a bezcílně koukat po pokoji. Můžu si plánovat spoustu věcí, který chci dělat, ale to taky nemá cenu, protože moc dobře vím, že když si něco, cokoli, ať už je to sebemenší prkotina, naplánuju, nikdy to nevyjde. Nikdy. Ani když si ráno naplánuju, že po obědě budu dělat tohle a tohle, stejně to dělat nebudu. Je to v tom plánu. Nikdy nesmím nic plánovat. To si říkám pořád, ale stejně to porušuju den co den. Stejně jako teď. Ale to je taky nepodstatný. Podstatný je... no... vlastně ani nevím. Nevím nic, to je ten problém. Jako bych to už jednou slyšela, jo je to tak. Ale to už je taky dávná minulost. ...

Mám chuť to po sobě zase hezky smazat, ale na druhou stranu to zase nechci udělat. Taky mám chuť s tím vším tady seknout a to i s blogem. Chtělo by to možná dát si na chvilku pauzu. Jo no, tu už jsem si dala pěkně dávno. Štve mě to, ale je to tak. Takže to je asi konec. Nevím, jak to bude dál. Doufám, že se to dozvím, až se stane ta zásadní věc, která se mě tak strašně týká a přitom vůbec. A přesto doufám, že se to vůbec nestane. Bůhví. Doufám, že se zase vrátím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Caty Caty | Web | 2. října 2010 v 21:46 | Reagovat

No,tak snad popřeju jen hodně štěstí v reálným životě,snad se mezi nás někdy vrátíš(doufám jako!:D),měj se hezky:)

2 Shiroa Shiroa | Web | 4. října 2010 v 20:23 | Reagovat

to s plánováním znám... tolik plánů, ale realita je jinačí a pořád se něco zvrtne, nebo se jednoduše nechce.
je mi líto, že je konec, ale mám naději, že se tu objeví ještě nějaké články:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama