návrat zaskočené brambůrky.

15. srpna 2010 v 1:56 | Maia* |  Už jsem říkala, že....
Ještě to sice není měsíc, ale jde o poměrně dlouhou dobu, co jsem se zde, na blogu, ani neukázala. Abych se přiznala, chvilku jsem přemýšlela o nějaké dobré, rafinované výmluvě, ale teď si říkám, že se na to můžu vykašlat. Přece si nebudu vymejšlet. Takže pravý důvod, nebo spíše důvody, proč jsem tu tak dlouho nic nenapsala, jsou následující: Za prvé, zpočátku mi přišlo, že nemám o čem psát, takže jsem logicky nic nepsala. Pak se toho ale stalo tolik, že bych spíš nestíhala psát, tak jsem se na to vykašlala. Za druhé, buď jsem měla tak dobrou náladu, že by ten článek nebyl o ničem, spíš jen samé "iksdé", takže to jsem psát nechtěla, a nebo jsem měla tak špatnou náladu, že jsem na nějaké psaní neměla ani pomyšlení. (ke všemu jsem věděla, že by to byla jen snůška keců. ostatně jako vždy.) Za třetí, nějakou dobu, asi osm dní, jsem neměla internet a předtím mi tak týden a kousek nešel., takže i kdybych psát chtěla, nemohla jsem. A to je asi tak všechno, další důvod už nevymyslím. Každopádně teď jsem přišla domu a rozhodla jsem se, že zkusím něco napsat, protože mi to začíná chybět. Předtím jsem to nějak nevnímala, ale jelikož jsem asi před hodinou vedla hodinový rozhovor na téma psaní, nejen článků, ale i příběhů, nedalo mi to. Musela jsem ten počítač ještě zapnout, sednout k tomu a nechat své prsty tančit po klávesnici. (spíš bych to přirovnala ke šlapání zelí.) Nedalo mi to prostě, i když část mého já se tomu možná trošku bránila, i když ani nevím. Každopádně jsem tu a píšu!

Zpočátku to všechno běželo tak pomalu a mě to nudilo. Pořád se nic nedělo a když, tak mezi událostmi byly obrovský mezery a já se začínala snad i těšit do školy. (ble!) Ale jak nastal srpen, letí to strašně. Nejdřív utajená oslava pro T* k narozeninám, která obsahovala zapití mého a Amrtinýho svátku. Poté přijela TAPETA (tvrdě a hluboce) a všechno se točí kolem kola xD.. (teď se vážně směju, i když vím, že nikdo vlastně nechápe čemu.) Taky se uskutečnil ten náš slučák s bývalou třídou. Nikdy mě nenapadlo, že se takhle všichni sejdeme. Vlastně jsem si myslela, že se nedohodneme a nic nebude. Ale bylo. Nechci tu vykládat, jak jsem dopadla, co všechno jsem dělala, ale hluboce lituju toho, že jsem ten alkohol začala takhle míchat. (pily jsme s kámoškou na žal a to se přece musí pořádně.) Ale nic mě tak neštve jako to, že jsem se prostě zvedla a beze slov jsem odešla do druhýho patra vypůjčené chaty, vzala do ruky mobil a vytočila to číslo. Jeho číslo. Prakticky jsem se mu nabídla, urazila ho a bůh ví, co ještě. Ke vší smůle ani nevím, co mi na to řekl. Ale asi nic moc milýho. Jak ho znám, je na mě momentálně pěkně naštvanej. Radši na to nebudu myslet! (kéž by to pomohlo.)

Na další týden jsem měla plán. Teď si ale nejsem jistá, jestli to vyjde, protože o tom dlouho nepadla řeč. Doufám ale, že to vyjde, protože se těším. Mám pocit, že bych o tom teď mluvit neměla, abych to nějak nezakřikla nebo tak něco. (nezakřikla asi není ten správný výraz, ale nevím.)

Jinak už žádné velké plány nemám. Z mého seznamu, který jsem sem psala na konci června, jsem neuskutečnila ani polovinu, nebo tu možná ano, ale to je málo. Snad ještě něco stihnu. Měla bych se na to pořádně vyspat. Hlavně ráno vstávám, protože chci ještě ven s tím, který zítra odjíždí a já ho opět rok neuvidím. Je to vážně zvláštní, že ho vídám jednou ročně a přesto ho mám tak ráda. Nikdy jsem nepotkala nikoho takovýho, jako je on. To se mi líbí.

Ale teď vážně, jdu spát.
xoxo (Gossip Girl) xD..
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Caty Caty | Web | 15. srpna 2010 v 9:55 | Reagovat

Konečně ses ozvala;).No,ne můj pes bohužel ne.Ale bydlí tak 3 minuty odemě:DTakže pohoda:D
No,to já plán celkem i dodržuju:D.No,já měla o víku jet do Ústí,ale rodiče mě tam zas nepustí kvůli těm povodním,i když zas..když by tejden nepršelo tak ybch snad mohla.Což by bylo super.A pití dokáže různý věci no:D
tak si užij zbytek prázdin!!

2 Kristy Bee Kristy Bee | Web | 15. srpna 2010 v 11:00 | Reagovat

Ahoj :)
Jojo, prázdniny utíkaj a nezadržitelným tempem se blíží ke konci...
Slučák mohl bejt asi zajímavej, soudě podle toho co píšeš :D
Plán - ten mám taky no... Ale teď jde jen o mě a o to, jestli se konečně přinutim ho realizovat :P
No, pořádně se vyspi :) ..jako já. Jsem šla spát včera v 22 a dnes jsem vstávala v 10 :D

3 Áťa Áťa | Web | 15. srpna 2010 v 11:34 | Reagovat

No,trpělivost ty obrázky chtěj velkou, včera jsem to schválně počítala a ten obrázek,kterej je v záhlaví o velikosti (v x š) je 350 x 300 a trvalo mi to ccá 2 hodiny... a docela mě fascinovalo,že to bylo složený z 14 vrstev :D
Výmluvy,proč tu nejsi neřeš,vždyť je to jen tvůj blog a záleží jen a jen na tobě,jak se ti chce, ostatní to chca nechca musí akceptovat :D
A to,že se vám slučák povedl je dobře, protože nám se to nikdy nepovede uskutečnit :D :D

4 Shiroa Shiroa | Web | 16. srpna 2010 v 0:18 | Reagovat

teda, škoda, žes neuskutečnila některé plány, ale ještě nemusí být pozdě, abys je mohla uskutečnit...:-) chce to odhodlání..:-)
jinak, blog není povinost, je to čistě tvoje věc, takže souhlasím s Áťou:-)
A přeju hodně štěstí s příběhem, však ono tě to psaní popadne a něco napíšeš..:-)

5 Hell Hell | Web | 16. srpna 2010 v 20:49 | Reagovat

no...já to mám podobně, ze začátku nic, a potom nevím, kde bych začala psát :-D

6 *Chupa*Chups* *Chupa*Chups* | Web | 21. srpna 2010 v 10:52 | Reagovat

no aoooj xD fakt sme netušila kdosi nežsto napsala xDxD  ták jak jé jak žijéš? xD conového? xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama