Červenec 2010

blah, blah, blah ...

16. července 2010 v 0:31 | Maia* |  Už jsem říkala, že....
A kde sakra všichni jsou?
  • u vody
  • na brigádě
  • na dovolený
  • zapíjej žal nebo to, že udělali papíry na motorku (nebo taky neudělali) xD...
A kde jsem já? V pr...! xD... Jediný štěstí je, že teď už se tomu směju.

Dneska jsem byla v Praze. V tý nemocnici. A? Dobrý zprávy! Nepůjdu na to zatracenou operaci! Yahůůů! xD... Ale jinak to bylo na nic. Mamina zklamala. Žádný nákupy! :(... Ale ne, nejsem nákupní maniak. Fakt! A tak nevadí... aspoň jsem měla sendviče pro bohatý a mám červeno-zelený žabky :)... Ou yeees!

Původně jsme chtěla napsat něco smysluplného, co přesně vyjadřuje mojí ironickou náladu, kterou se snažím tu špatnou náladu, ale nějak nevím, co bych měla naspat. Ale totálně vůbec. (šak ono to přijde ;D..)

Dneska jsem tak přemýšlela o tom našem slučáku s bývalou třídou. Nijak zvlášť dobře to nevidím. Nejenže to nikdo nebude chtít plánovat a zařizovat, ale ani prachy neseženeme ode všech. A ke všemu se s lidma, se kterejma jsem se předtím bavila hodně, nebavím vůbec. Ani nevím, co se stalo. Nebo spíš jo. Vlastně to vím úplně přesně. Alespoň u jedné osoby. Je v tom ONA a její žárlivost vůči mně. A to úplně, ale úplně bezdůvodná. A kvůli její bezdůvodný žárlivosti jsem já ta nejhorší. No, neřešila bych to, ale... dyž mě to prostě štve. Nemůžu si pomoct, přece jen jsem se s ním předtím bavila. Byli jsme víc než kamarádi. Ale to už je dávno a je to pryč. Jenže já bych to přátelství ráda obnovila. Takže buď se na tý chatě zase začneme bavit a nebo to bude naprostej propadák a bude to jen a jen horší. A jestli si jí tam přivede, tak ani nevím, jak dlouho bych tam byla... Taky jsem se s ní bavila, ale teď už to prostě nejde. A možná že kdybych pila a ona tam byla, že bych jí tak něco řekla, že by to skončilo vážně zle. Ale neplánuju tam s ní být. Fakt ne! to by asi bylo moc zlý. Uvidíme. Kdo ví, jestli vůbec něco bude.

Dneska jsem tak obecně měla přemýšlecí den. Cestou v autě, pak doma.. Dokonce ani Gilmorky jsme moc nevnímala a to už je co říct. Asi jsem vážně divná. Trvá to asi tak šest a půl měsíce už. Pořád se "můj" svět točí okolo jedné osoby. A já tak strašně nechci, aby to tak bylo, že to ani možný není. Ale já nevím, co s tím mám dělat. Nedokážu něco říct, ozvat se (jemu). Ale taky nemůžu čekat, že to udělá on. Je fakt, že mi v neděli volal, ať za ním přijdu, ale nešla jsem. Bylo dost pozdě a fakt se mi nechtělo jít po tmě pět kiláků okolo lesa po hlavní silnici. Na jednu stranu mě štve, že jsem nešla, ale na tu druhou jsem ráda. Byl totiž na chatě a s ním tam bylo dalších šest kámošů (stejný účesy, stejný blbý kecy..znáte to xD...). Fakt netušim, co bych tam s nima dělala. No to už nemá cenu řešit. Horší je, že jsme kňochta kňápací a sobecká a nic nedělám a.... nesnášim se! =//... Vlastně něco jo.. Cpu vám svoje kecy a nikoho to nezajímá! Končim s kecama..


pěna z vrchu.

9. července 2010 v 21:39 | Maia* |  Už jsem říkala, že....
Včera jsem byla nakupovat. S našima a tak. Rodinný výlet. Bylo to docela in oukej, ale nic moc jsem si nekoupila. Jen plavky a kráááásnou košili. Pořád to ale není přesně ta, kterou chci. Jo, pak mám ještě nový brejle. Počítám, že budou žít tak max dva týdny, víc jim nedávám.

Dostala jsem skvělej nápad. Jela jsem si zasportovat. Do bazénu. Jsem plná vody a štve mě to, protože se do mě nevejde nic z toho dobrýho jídla, který máme doma. Ach jo!
Ale bazén byl parádní. První hodinku jsem se rozkoukávala, druhou jsem blbla a třetí jsem dokonce plavala i nějakejch pár bazénů. (ta věta je blbost, ale doufám, že všichni chápou, co jsem chtěla říct.)
Ale nejlepší stejně bylo to kafe, co jsem si tam dala xD.. Až teda na ty dva kluky, co na nás pořád čuměli jak rohlíci z hlíny a tlemili se jako bagři na díry. Ke všemu soutěžili, kdo naplive větší loužičku. Prostě hnus!
Nacákaly jsem jim pak za to vočumování a tlemení na náš účet vodu na batohy. Fakt rafinovaný xD..
Jo. Jo! Jooooo! Alavme! Přišel mi mobil! Joooooo! Yahůůů xD.. Miluju ho ♥

Jinak dneska je ale divnej den. Je pátek večer, já chci něco dělat, ale nemám co. Nehorázně nemám co. A zebou mě nohy! Ke všemu mám krizi! Yes.. po takové době to na mě všechno lehlo. A fakt, že je 2 677 kilometrů ode mě, je sice fajn, ale tím větší mám pak krizi. A vlastně ani nevím proč to tak řeším. Stejnak už je dávno konec. Ha konec je už pár měsíců a mně to pořád nějak nedochází. Zavřít mě do klece a nedávat mi žádný kafe ani jídlo. Aspoň bych zhubla.

Měnim téma!

Kurňa! I můj dvanáctiletej brácha šel právě ven! Jsem troska! xD..

Ne, měním téma.

Pořád jsem nevymyslela ten dárek. Fakt totálně netuším, kde mám sehnat něco děsně super a originálního za co nejmíň peněz. V bazaru snad? xD.. No to není moc super! Upeču jí dort. Duhovej. Ale to nestačí. Koupím jí křečka a ona mě zabije. Jooooooo!

Au, kousla jsem se do jazyka! Takže. Du k Amrtě, nebo ona sem. Dáme si kafe a budeme se nudit spolu. Doufám teda.

babiččina nůše.

6. července 2010 v 23:19 | Maia* |  Už jsem říkala, že....
Hello Dolly.
retro
Tady Louis, Dolly.
Přídu k tobě do bistra a budu tam zpívat.
Ahoj ve 4!

To je jen důkaz, jak strašně moc sleduju Gilmorky. Jsem posedla, ale komu to vadí!

Měla bych si tu zapisovat den po dni prázdnin, abych viděla, jak jsem strašně neakční.

Takže..
čtvrtek - nedělala sem nic xD.. ale objednala sem si mobil ♥ konečně :)..
pátek - byla jsem na policajtech, sepsat s mámou protokol, pak jsme fotily v lese nekonečný počet našich kolekcí (pak ukážu xD..) jo a taky.. přijela Eva xD..
sobota - nakreslila jsem první část svého díla-veledíla (pak ukážu) a udělala jsem si něco s nohou - je nateklá a bolí to :(..
neděle - nakreslila jsem druhou část svého díla-veledíla xD.. a večer jsem šla ven..
pondělí - koukala jsem celej den na Gilmorky xD.., večer jsem byla venku.. a pak jsem koukala zas na Gilmorky (do čtyř do rána xD..)
úterý (dneska) - spala jsem až do čtyř xD.. pak jsem koukala na Gilmorky.. a pak jsem šla k Amrtě :) (teď jsem od ní přišla xD..)

Závěr? Moc koukám na Gilmorky xD..

Ale taky píšu story, ve čtvrtek pojedu nakupováát, ve středu (až tu další) do kina na Eclipse, a pak do tý Prahy no..

Jsem nuda prostě xD..

A něco potřebuju. >> perfektní dárek pro kámošku k patnáctinám! Jsem s rozumem v koncích.

Jinak co bych ještě tak řekla xD.. Původně jsme tenhle článek nechtěla psát, nevim totiž, co mám psát, takže prostě píšu bláboly. Jo už vim! Úchyl!!! Máme tu úchyla :(.. fakt.. chodí tu a určitě mě sleduje! A já mám vážně strach. Naši mě maj za blázna. Tak jdu koukat na Gilmorky xD..

design 0.5.

2. července 2010 v 13:17 | Maia* |  Tylová sukýnka
Name: Memories

Preview:
0.5. memories
My comment: Ten obrázek mě zaujal.. Prostě se mi líbí a hodně mi toho připomíná. Tak jsme to prostě zkusila xD.. A pohoda ;).. Myslím.

(btw.. všimli jste si, jak pořád píšu to samý? xD..)