k úsměvu stačí jen dobré kafe od maminky :)

9. května 2010 v 22:46 | Maia* |  Už jsem říkala, že....
Za námi je opět další víkend. Další volno. Bože tak strašně to letí. Ještě před chvilkou byl dlouho očekávaný pátek a rok plánovaná sobota. A vůbec, ještě včera mi bylo pět!

Pátek byl docela náročný. Hrozilo nám nekonečno písemek. Nakonec jsme teda nepsali ani jednu, ale ve stresu jsem byla a to mi nikdo nevynahradí. Taky bylo poslední zvonění, což znamenalo zdlouhavou cestu do školy po staré, s sebou dvoje oblečení a všude kolem smrad z octa a wc osvěžovačů. Fuj! Ten smrad byl strašný. Ke všemu čmárali všude rtěnkami. Půjčila jsem si od spolužačky učebnici chemie a teď v ní má "4.L". Myslím, že je nadšená.
Po škole jsem jela nakupovat. Jen jídlo. Na rok plánovanou sobotu. Byla jsem strašně uťapkaná. Bolest nohou a zad byla nehorázná, přímo brutální. A opět jsem na mizině. Jak já to dělám? Hmmm, záhada třetího stupně šitoismu.

Sobota byla zpočátku únavná. Pořád jsem jen spala a spala. A potom samozřejmě brutálně nestíhala. Uskutečnit něco, co je plánovaný přes rok je docela záhul, když máte jasně nejasnou představu. A kort, když s přípravou začínáte na poslední chvíli. A o co vlastně jde? Soukromá durex párty, která se vůbec nepodobá durex párty, jakou všichni znají. Ale je to naše durex party a je super! Super senza party. Se super senza party partou. (jsem naprosto neoriginální, já vím. btw.. žeru tě Hvězdo! xP..)
Před onou akcí jsem si ještě stačila zajít na kafčo od maminky :).. Takový to mňam mňam. Se šlehačkou a něčim nevim čím, co chutná skvěle! Zase mi neřekla, co do toho dává. Nu, nevadí. I přes mou ne moc dobrou náladu, mi takové kafe úsměv na obličeji vykouzlilo. Zvláštní, jak málo stačí k radosti. Občas.!

A neděle? Jo no, ona už je vážně neděle. Pfffr. Zase nestíhám, zase se mi chce spát, zase mě bolí hlava a mám teplůtu, zase si stěžuju. Zase budu muset ráno vstávat. Měla bych jít spát. A taky že jdu!

Pac a pusu, pac a pusu (nee, nedávaj mi Gossip :(..) Vaše super záclona xD..
..Maia*
(na obrázek nemám čas)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 atin atin | Web | 10. května 2010 v 18:45 | Reagovat

Asi máš pravdu a sama nevím,proč mě to ještě hledá...asi to je tím,že jsem objevila to album ;) :/
Taky nechápu,jakto,že jsem vždycky hned švorc :D
Kafíčko od maminky? Jéje... to by bodlo ^_^

2 Chiara Chiara | 10. května 2010 v 21:22 | Reagovat

mnam kafičko ♥ se šlehačkou ááá :D
Tak ses měla ale fajn ;-) jak dopadla ta party ?

3 hell-memory hell-memory | 10. května 2010 v 21:55 | Reagovat

jak ten čas letí...myslím, že za chvíli je tu zase další volno :-D už ťuká na dveře slyšíš?? poslůchaj :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama