Květen 2010

We were meant to live for so much more.

26. května 2010 v 22:22 | Maia* |  Už jsem říkala, že....
Jediný co doopravdy potřebuju je šampón, kafe a zubní pastu s kartáčkem. Tak proč si jen myslim, že mi to nestačí? Jsem šílenec. Nespokojenej šílenec, co chce moc, i když mu stačí málo. Přesvědčení dělá divy. Síla slova je obrovská. A brouci v hlavě velký ryby v malém rybníčku. V bahníčku.

Současná nálada přesahuje meze normálnosti. Jsem tak nasraná, zděšená, nevěřícně aktivně smutná, zároveň ale mám chuť se tomu všemu smát a jediný, co mám na jazyku je OMG! OMG! Ty vole... hmm dobrý no. Fakt nevím, co se to zase děje, nechápu to a mám z toho, možná neoprávněně, strach.

Nejenže já dokážu všechno posrat, i když se zdá, že už to ani nejde, ale všichni pak dělaj, jako kdyby cokoli, co se stalo byla moje vina. Ale já to kurňa neutla! Zatraceně! Nemám ráda obviňování. Kdo jo co. Ale stejně. Jsem strašně náladová. Moc, moc, moc, moc! Jednou se strašně směju, pak jen sedim, mlčim, do zdi koukám.. (jsem magor!)

říkám pět, píšu osm.

22. května 2010 v 9:34 | Maia* |  Už jsem říkala, že....
Napsat jsem chtěla už dávno, neudělal jsem to. Ne, že by nebylo o čem psát, vždycky si najdu nějakou pro mě důležitou blbost, ale nechtělo se mi. Nebylo mi do psaní. (to je divný, to spojení.) Prostě jsem neměla vůbec žádnou náladu nic dělat. Jen hrát, nebo koukat na Gilmorky. (už budu mít dokoukanou sedmou řadu, co budu dělat? nápady?) Taky bych se měla učit, i když teď jak jsou ty maturity, je to takový volnější, tak pohoda. Ale.. stejně xD..
Tu biologii jsem totálně pohnojila. Tři známky z toho, tři úplně blbý známky. Ale pětky ne, naštěstí.
Jinak to byl vcelku na pohodu týden. Ve středu jsem byla u doktora, na nosním, krčním, ušním a kdo ví, co tam ještě je. Koukala mi takovou trubičkou do nosu, musela mi to umrtvit. Takže jsme půl dne nemohla pořádně mluvit a dýchat. Parádička! Nemálo jsem si připadala blbě.
Pátek byl velmi veselý den. Velmi veselý a to fakt! První hodina začala sice otřesně - písemka, nic sem nevěděla xD.. naštěstí ji ale nepočítá (johouu! xD..), ale pak to byla sranda nejvíc. Pamatujete, jak jsem tu říkala, že jsem se vykašlala na učení na bio a místo toho jsem pomáhala jemu s tou chemií? Tak on s tím šel k tabuli. Já věděla že to zmrví, ale že až takhle? xD.. Omg! Omg! Není možno xD.. Náramně jsem si to užívala. On se na mě pak tak podíval xD.. Jsem zlá, já vím! Ale já se prostě musela smát. Tak vypadala každá hodina. Nedokázala jsem se přestat smát. Všechno bylo tak nehorázně vtipný.

vidlouši v Praze.

15. května 2010 v 18:27 | Maia* |  Už jsem říkala, že....
A tak se opět hlásím. Já, co se nedokážu hnout z místa. Já, co se pořád ohlížím do minulosti. Já, co pořád plánuju nesmyslnou budoucnost. Já, co si nenechám poradit. Mé extrémně okouzlující já. (jsem funny no xD..)

Nedávno (spíšdávno) nám češtinářka zadala úkol. Máme nafotit všecky památky okolo místa kde bydlíme, napsat k nim nějaké informace, zavřít to do desek a odevzdat jí to. Máme na to čas do konce května. Když to zadávala, říkala jsem si "bože to je času!" Ale.. moc né teda. Nemám šanci to stihnout s tímhle počasím. (Vrrrr! A to zastávám názor, že počasí samo o sobě je dokonalé, ať už je jakékoli.) Tady pořád jen prší. O víkendu hlavně. A ve všední den na to vážně nemám čas. Já vlastně nikdy nemám čas. Nikdy a na nic. Né že bych něco dělala. Já nevím, kam ten čas dávám. Určitě mi ho někdo krade! Taaaaaaak! Najmu si soukromého detektiva MC Očka. (jsem maličko posedlá. MC všude! xD..)

Plánovala jsem, že si obarvím hlavu, ale.. chce se mi? Moc né teda! Nic se mi nechce. Mám rozkoukanej film. The hours. Já nevím, zatím to moc nechápu, ale je to docela psycho. Hlavně ta ženská jedna. Jen čekám, kdy se pomátne úplně, vezme nůž a propíchne si břicho. Čím zabije nejen sebe, ale i miminko. Na jednu stranu vůbec nemám chuť to dokoukávat. Na stranu druhou jsem ale strašně zvědavá. Takže to dokoukám. Někdy během dne. Třeba teď? xD.. Né, pak!

design 0.3.

14. května 2010 v 20:37 | Maia* |  Tylová sukýnka
Name: Zebra (překvapivě, že? xD..)

Preview:
dess 0.3. Zebra
My comment: Líbí se mi ten obrázek.. hodně. Zase ale jsem ho možná měla zmenšit. No nevím. Docela se mi to líbí. (nejsem milovník zeber. [zeber je slovo? xD..])

k úsměvu stačí jen dobré kafe od maminky :)

9. května 2010 v 22:46 | Maia* |  Už jsem říkala, že....
Za námi je opět další víkend. Další volno. Bože tak strašně to letí. Ještě před chvilkou byl dlouho očekávaný pátek a rok plánovaná sobota. A vůbec, ještě včera mi bylo pět!

Pátek byl docela náročný. Hrozilo nám nekonečno písemek. Nakonec jsme teda nepsali ani jednu, ale ve stresu jsem byla a to mi nikdo nevynahradí. Taky bylo poslední zvonění, což znamenalo zdlouhavou cestu do školy po staré, s sebou dvoje oblečení a všude kolem smrad z octa a wc osvěžovačů. Fuj! Ten smrad byl strašný. Ke všemu čmárali všude rtěnkami. Půjčila jsem si od spolužačky učebnici chemie a teď v ní má "4.L". Myslím, že je nadšená.
Po škole jsem jela nakupovat. Jen jídlo. Na rok plánovanou sobotu. Byla jsem strašně uťapkaná. Bolest nohou a zad byla nehorázná, přímo brutální. A opět jsem na mizině. Jak já to dělám? Hmmm, záhada třetího stupně šitoismu.

Sobota byla zpočátku únavná. Pořád jsem jen spala a spala. A potom samozřejmě brutálně nestíhala. Uskutečnit něco, co je plánovaný přes rok je docela záhul, když máte jasně nejasnou představu. A kort, když s přípravou začínáte na poslední chvíli. A o co vlastně jde? Soukromá durex párty, která se vůbec nepodobá durex párty, jakou všichni znají. Ale je to naše durex party a je super! Super senza party. Se super senza party partou. (jsem naprosto neoriginální, já vím. btw.. žeru tě Hvězdo! xP..)
Před onou akcí jsem si ještě stačila zajít na kafčo od maminky :).. Takový to mňam mňam. Se šlehačkou a něčim nevim čím, co chutná skvěle! Zase mi neřekla, co do toho dává. Nu, nevadí. I přes mou ne moc dobrou náladu, mi takové kafe úsměv na obličeji vykouzlilo. Zvláštní, jak málo stačí k radosti. Občas.!

A neděle? Jo no, ona už je vážně neděle. Pfffr. Zase nestíhám, zase se mi chce spát, zase mě bolí hlava a mám teplůtu, zase si stěžuju. Zase budu muset ráno vstávat. Měla bych jít spát. A taky že jdu!

Pac a pusu, pac a pusu (nee, nedávaj mi Gossip :(..) Vaše super záclona xD..
..Maia*
(na obrázek nemám čas)

tvorba, eh??

8. května 2010 v 14:49 | Maia* |  Ty Emilko, nečum! xD...
Občas, když už vážně nemám co dělat, kreslím. Teď už moc ne a když už, tak mi to vždycky děsně dlouho trvá. Vždycky něco rozdělám, ale nedodělám. Nebo ve snaze aby to bylo co nejdřív hotové, to ke konci nějak zkazím, rychle dodělám.
Hodím sem dva obrázky.

design 0.2.

8. května 2010 v 13:59 | Maia* |  Tylová sukýnka
Name: Girl, You'll be a Woman Soon

Preview:
My comment: Mmm, no nevím. Ten obrázek se mi docela líbí, ale takhle.. nevim, nevim. Jelikož ale nemám nic lepšího, budu to tu muset nechat xP..

Znova!

7. května 2010 v 23:25 | Maia* |  Už jsem říkala, že....
Znovu. Podruhé. Pokud se ostatním nedá věřit a dělají přesně to, co je druhým nepříjemné a vědí, že to dělají, neni to fajn. Neni! Proto tohle.
A pro tebe....I kdyby tě náhodou napadla tahle stará adresa, tak si to aspoň přečti. Neměla si to dělat!
Jinak jsem to pořád já. Maia, Chocha, jak chcete. Mrzí mě, že jsem s tamtim blogem musela skončit. Byly to dva roky skoro.